Kasutustingimused

Kasutustingimused kehtivad Greentech Nordic OÜ interneti kodulehel https://nordpesuvahendid.ee (edaspidi nimetatud koduleht) asuva majapidamistarvete ja teiste kaupade (edaspidi nimetatud toode või tooted) tellimiskeskkonna vahendusel (edaspidi nimetatud pood) tekkivate õigussuhete kohta.
Lisaks käesolevatele kasutustingimustele reguleerivad tellija ja Greentech Nordic OÜ vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid, Greentech Nordic OÜ klientide isikuandmete töötlemise kord, poe toodete hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.
Käesolevate kasutustingimuste, privaatsuse ning kehtivate poe toodete hinnakirjaga on võimalik tutvuda Greentech Nordic OÜ kodulehel.

1.Toodete tellimise kord

1.1 Toodete tellimiseks ei pea tellija registreerima end Greentech Nordic OÜ internetikeskkonna kasutajaks.
1.2 Tellija valib soovitud toote(d), määrab iga toote koguse, toodete eest tasumise ning kohaletoimetamise viisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist, on tellijal võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust. Pärast tellimuse ülevaatamist tellija kinnitab tellimuse. Tellimust on võimalik esitada eesti keeles.
1.3 Kõik poes näidatud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.
1.4 Tellitud toodete hinnale lisandub toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.
1.5 Tellija poolt kinnitatud tellimuse eest on Greentech Nordic OÜ-le võimalik tasuda läbi internetipanga eurodes.
1.6 Tellija tasub tellimuse eest ettemaksuna täies ulatuses www.nordpesuvahendid.ee näidatud viisidel. Tasumine toimub väljaspool www.nordpesuvahendid.ee turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga ja Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Greentech Nordic OÜ-l puudub ligipääs tellija panga andmetele.
1.7 Tellimus on Greentech Nordic OÜ poolt kätte saadud, kui Greentech Nordic OÜ on edastanud tellijale tellimuse kinnituse.
1.8 Tellimus jõustub Greentech Nordic OÜ poolt tellijale toote saatmisega.
1.9 Greentech Nordic OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.
1.10 Greentech Nordic OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
1.11 Peale tellimuse täitmist saadab Greentech Nordic OÜ klientide tagasiside küsitluse ankeedi müüdud toodete ja teenuste kohta. Ankeedile vastamine on soovituslik.

2.Toodete kohaletoimetamine

2.1 Tellitud tooted toimetab Greentech Nordic OÜ tellijale vastavalt tellija poolt tellimuse esitamisel valitud viisil: kas Omniva pakiautomaati, SmartPOSTi pakiautomaati või kulleriga.
2.2 Kohaletoimetamise viisi valib tellija tellimuse vormistamisel. Kohaletoimetamise hinnad on fikseeritud hinnakirjas, mis on tellijale nähtav tellimuse vormistamisel.
2.3 Tooted toimetatakse tellijani 7 tööpäeva jooksul.
2.4 Toodete tasuta kohaletoimetamine:
2.4.1 Greentech Nordic OÜ toimetab tellitud tooted tellijani tasuta kui:
2.4.1.1 Tellitud toodete maksumus on vähemalt 35€ ja toodete kättesaamise kohaks on tellija valinud pakiautomaadi.
2.4.1.2 Tellitud toodete maksumus on vähemalt 50 € ja toodete kättesaamise viisiks on tellija valinud kullerteenuse.
2.5 Toodete kättetoimetamise viisid:
2.5.1 Omniva toob toote(d) tellija poolt valitud pakiautomaati Eesti piires järgnevalt:
Järgmisel tööpäeval juhul, kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 14.00
Tellides alates kella 14.00 jõuab tellimus pakiautomaati ülejärgmisel tööpäeval.
Muude tingimuste puhul on tellimuse kohaletoimetamise aeg kuni 7 tööpäeva. Tellimuse pakiautomaati saabumisel saadetakse tellija mobiilile või e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saatmisest tellija mobiilile ja e-posti aadressile. 7 päeva möödumisel tagastab Omniva paki Greentech Nordic OÜ-le. Greentech Nordic OÜ võtab tellijaga uuesti ühendust ja lepitakse tellimuse täitmise osas eraldi kokku. Kui tellijaga ei saada kokkuleppele või tellijaga ei saada ühendust, kuulub tellimus tühistamisele ning tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele.
2.5.2 SmartPOST toob toote(d) tellija poolt valitud pakiautomaati Eesti piires järgnevalt:
Järgmisel tööpäeval juhul, kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 14.00.
Tellides alates kella 14.00 jõuab tellimus pakiautomaati ülejärgmisel tööpäeval.
Muude tingimuste puhul on tellimuse kohaletoimetamise aeg kuni 7 tööpäeva.
Tellimuse pakiautomaati saabumisel saadetakse tellija mobiilile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, vajadusel tellimuse eest kaardiga makstes, avaneb pakiautomaadi uks ning tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saatmisest tellija mobiilile ja/või e-posti aadressile. Väljastamata pakkide kohta saadetakse tellijatele täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit. Kui tellija pole 7 kalendripäeva jooksul pakil järel käinud, kuulub tellimus tühistamisele ning tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele.
2.5.3 Omniva kuller toob kauba Tellija poolt märgitud aadressile järgmisel tööpäeval. Kohaletoimetamisele eelnevalt võetakse Tellijaga ühendust sobiva kohaletoimetamise kellaaja suhtes. Juhul, kui kuller Tellijaga telefoni teel kontakti ei saa, jäetakse Tellija postkasti teavitus ning Tellija saab tellimuse kätte lähimast postkontorist. Kui Tellija pole 15 kalendripäeva jooksul pakil ka postkontoris järel käinud, ega palunud seda kauem hoida, kuulub tellimus tühistamisele ning tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele.

3. Tarbija õigus tellimusest taganeda

3.1 Tarbijast tellijal (edaspidi nimetatud tellija) on õigus toodete tellimusest põhjust avaldamata taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toodete kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul.
3.2 Tellijal on õigus tellimusest taganeda, kui tooted on kasutamata ja rikkumata, sh originaalpakendis. Soovitame tellijal kõik tooted, mida ta soovib tagastada, toimetada Greentech Nordic OÜ-le ühekorraga ja algses transpordipakendis.
3.3 Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas avatud pakendiga pesuained ja koristusvahendid.
3.4 Tagastamisele kuuluva toote seisukorra halvenemisel vastutab tellija toote kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on toodet kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab tellija käsitsema ja kasutama toodet üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3.5 Juhul, kui tellija poolt tagastatud toode on kasutatud või kahjustatud, muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes või toimimises veendumiseks, siis on Greentech Nordic OÜ-l õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni toote müügihinnani sõltuvalt toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.
3.6 Tellimusest taganemiseks peab tellija Greentech Nordic OÜ-le esitama kirjalikult, e-posti teel ühemõttelise taganemisavalduse või kasutama selleks taganemisavalduse tüüpvormi siin, mis on saadaval Greentech Nordic OÜ kodulehel.
3.7 Tellimusest taganemise avalduses peab tellija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, millelt tellimuse eest tasuti. Samale pangakontole toimub ka raha tagastus.
3.8 Juhul, kui tellija taganeb tellimusest, siis kohustub tellija tagastama tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates. Tellija võib tagastada tooted posti teel Laagri Comarketi Omniva pakiautomaati või tuua kaup aadressile: Harusambla 4, Laagri alevik, 76401 Harju maakond. Tellija kannab tellimusest taganemisel toodete tagastamise kulud.
3.9 Greentech Nordic OÜ tagastab tellijale, tagastatud toodete eest, tasutud summa viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemise teate saamisest, kuid mitte varem kui tellija on tagastanud Greentech Nordic OÜ-le toote(d) või esitanud tõendi, et on toote(d) tagasi saadetud.

4. Registreerimise kord

4.1 Greentech Nordic OÜ püsikliendiks saamiseks peab tellija registreerima ennast internetikeskkonna kasutajaks aadressil https://nordpesuvahendid.ee.
4.2 Püsikliendiks registreerides on tellijal õigus edaspidi saada püsikliendile ettenähtud soodustusi.
4.3 Registreerimiseks on vajalik täita ankeedis antud lahtrid.
4.4 Peale registreerimist saadab Greentech Nordic OÜ tellijale tema poolt määratud e-posti aadressile teate püsikliendi konto aktiveerimise kohta.
4.5 Peale püsikliendi konto aktiveerimist saab tellija enda poolt määratud kasutajatunnustega siseneda https://nordpesuvahendid.ee internetikeskkonda ning esitada toodete tellimusi.

5. Tellija õigused

5.1 Tellijal on õigus tellida tooteid poes Greentech Nordic OÜ poolt sätestatud hinnaga ja fikseeritud tingimustel.
5.2 Tellijale saadetav toode peab olema korrektne ja komplektne ning vastama Greentech Nordic OÜ poolt fikseeritud tingimustele.
5.3 Tellijal on õigus esitada toote tellimust ja toodet ennast puudutavaid pretensioone Greentech Nordic OÜ-le e-posti aadressi info@nordpesuvahendid.ee kahe aasta jooksul toote kättesaamisest arvates. Kuue kuu jooksul toote tellijale üleandmise päevast ilmnenud puuduste osas eeldatakse, et puudus oli olemas toote üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus toote või puuduse olemusega. Tellija peab teatama toote lepingutingimustele mittevastavusest Greentech Nordic OÜ-le kahe kuu jooksul pärast seda, kui ta sai mittevastavusest teada.
5.4 Mittenõuetekohaste toodete korral saab esitada pretensiooni e-posti teel aadressile info@nordpesuvahendid.ee. Pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, tootel ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.
5.5 Greentech Nordic OÜ ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohale toimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Greentech Nordic OÜ-l ei olnud võimalik mõjutada.
5.6 Greentech Nordic OÜ ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest.
5.7 Tellijal on õigus toodete tellimusest taganeda vastavalt punktile 3.
5.8 Tellijal on õigus toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

6. Tellija kohustused

6.1 Tellimuse vormistamisel on tellija kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, täpne aadress (tänav, maja nr, korteri nr, postiindeks, linn/asula/ või küla/maakond), mobiiltelefon ning e-posti aadress.
6.2 Juhul, kui tellija ja toote saaja on erinevad, peab tellija esitama punktis 6.1. fikseeritud andmed ka saaja kohta.
6.3 Juhul, kui tellija esitatud andmed on vigased ja/või mittetäielikud ning ei vasta punktis 6.1. fikseeritule, ei garanteeri Greentech Nordic OÜ toote tellimuse nõuetekohast täitmist. Võimaluse korral võtab Greentech Nordic OÜ tellijaga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.
6.4 Tellimuse vormistamisel kinnitab tellija, et on nõus käesolevates kasutustingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma.

7. Greentech Nordic OÜ õigused

7.1 Greentech Nordic OÜ-l on õigus muuta käesolevaid kasutustingimusi ilma ette teatamata, avaldades uued kehtivad tingimused internetikeskkonnas.
7.2 Greentech Nordic OÜ-l on õigus igal ajal ette teatamata muuta poe hinnakirja, avaldades uue hinnakirja internetikeskkonnas.
7.3 Juhul, kui tellija ei täida käesolevate kasutustingimustega talle pandud kohustusi, ei garanteeri Greentech Nordic OÜ tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast toote saatmist.
7.4 Juhul, kui tellija ei täida maksekohustust korrektselt, on Greentech Nordic OÜ-l õigus avaldada tellija andmed maksehäirete registris.

8. Greentech Nordic OÜ kohustused

8.1 Greentech Nordic OÜ kohustub tellijani toimetama korrektse(d) ja komplektse(d) toote(d).
8.2 Greentech Nordic OÜ kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik tellija pretensioonid.
8.3 Greentech Nordic OÜ kohustub tellija pretensiooni lahendama 7 tööpäeva jooksul juhul, kui pretensiooni põhjused on tellijast mittesõltuvad. Juhul, kui pretensiooni põhjus on tellija põhjustatud, peab tellija selle koheselt kõrvaldama.
8.4 Greentech Nordic OÜ kohustub välja vahetama toodete praakeksemplarid. Greentech Nordic OÜ vastutab üksnes tootmisvigade jm puuduste eest, mis olid olemas toote üleandmisel tellijale.
8.5. Kõik pooltevahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkuleppele ei jõuta ja tellija soovib jätkata kaebuse esitamisega, siis on tellijal õigus pöörduda:
8.5.1 Tarbijakaitseameti Tarbijavaidluste komisjoni poole aadressil Pronksi 12, Tallinn 10117, epost: info@tarbijakaitseamet.ee. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada tellija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel. Kaebuse läbivaatamine komisjonis on pooltele tasuta. Avalduse saab esitada aadressil: https://komisjon.ee.
8.5.2 Tarbijavaidluste internetipõhise vaidluste lahendamise ODR-platvormi vahendusel http://ec.europa.eu/consumers/odr/. ODR-platvorm on mõeldud eelkõige, kuid mitte ainult, piiriüleste vaidluste lahendamiseks, mis võimaldab tellijall lihtsamalt leida konkreetse vaidluse lahendamiseks sobiva vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse teises liikmesriigis;
8.5.3 Kohtusse.

9. Diskleimer

9.1 Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
9.2 Greentech Nordic OÜ jätab endale õiguse korrigeerida toodete hindu. Antud juhul jätab Greentech Nordic OÜ endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.
9.3 Greentech Nordic OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis.
9.4 Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale tellija viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib https://nordpesuvahendid.ee poe tooteinfos esineda ebatäpsusi.
Antud juhul Greentech Nordic OÜ pood ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust telefonil 666 5060.

Küsimuste tekkimisel helistage tööpäeviti kella 9-17 telefonil 666 5060 või kirjutage e-posti aadressil: info@nordpesuvahendid.ee
Head tellimist!
Greentech Nordic OÜ
https://nordpesuvahendid.ee